אודות

הנכם מוזמנים ליהנות ממגוון עשיר ומקשת טעמים מכל העולם באהבה!

קשת טעמים היא רשת סופרמרקטים שונה ומיוחדת

המציעה מגוון רחב של טעמים וניחוחות מכל העולם.
הרשת חופשית מהגבלות הכשרות, לכן תמצאו כאן את כל סוגי הבשר, פירות ים, יינות, גבינות, נקניקים וממתקים אשר לא ניתן למצוא ברשתות סופרמרקטים קונבנציונליות
וכל אלה במחירים אטרקטיביים במיוחד.

קשת של איכות
אנו מציעים מוצרים מגוונים ומיוחדים, וביניהם גם מוצרים לא כשרים.
כל אחד ימצא אצלנו מטעמים לרוחו. אנו מתמחים בטעמים ומוצרים מכל העולם ומציעים את המבחר הגדול בארץ של נקניקים, נקניקיות, ממרחים, פסטרמות ומוצרי בשר מיוחדים אחרים.
קשת של טריות
איכות המוצרים ב"קשת טעמים", נבדקת באופן קבוע על ידי גורמים ממלכתיים ובלתי תלויים, אשר מוודאים את שלמות הסחורה. אנו מקפידים על רמת האיכות הגבוהה ביותר וכל מוצר נבדק באופן קפדני עוד משלבי בית המטבחיים. נציגינו עובדים אך ורק עם הספקים הכי אמינים וטובים בשוק.
קשת של מחירים
אנו עוקבים באופן יומיומי, אחר המחירים של מתחרינו על מנת לספק ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר בשוק. מבחר המעדנים שלנו מתאים לכל כיס וסל הקניות של "קשת טעמים", כמה מלא שלא יהיה, לעולם לא יכביד על תקציב לקוחותינו.
קשת של שירות
השירות בשבילנו אינו רק חלק מהעבודה, אלא גם ערך חשוב ביותר. אנו שואפים למתן שירות יעיל, איכותי ואמין ככל האפשר ובשמחה נסייע לכם להתמצא במגוון הרחב של מוצרינו. ה"קו חם", עמוד הפייסבוק ואתר האינטרנט מאפשרים לנו לשמור על קשר עם ציבור לקוחותינו ואנו תמיד שמחים לשמוע מכם.
חווית קניות שלא הכרתם, לקנות בארץ להרגיש בחו"ל!